Anasayfa


     ECA PROTEUS KOMBİ

   
Ürün Kodu : ECA PROTEUS
Üretici : ECA
Ürün Özellikleri
• Kompakt boyutu ile montaj kolaylığı • 3 Yıl Garantili 20000 Kcal
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar

• 23,3 kW hermetik kombi • Doğalğaz veya LPG ile Kullanım ve dönüşüm olanağı • Çift elektrotlu ateşleme sistemi • % 35 - 100 arası geniş güç moddülasyon aralığı • Plaka eşanjör ile sıcak suyu kullanım konforu • 14 ayrı emniyet sistemi • Kompakt boyutu ile montaj kolaylığı • 3 Yıl Garantili 20000 Kcal

Elginkan Topluluğu'nun ısı ve yapı sektöründe lider markası E.C.A’nın; yüksek verimli, üstün emniyet sistemlerine sahip kombileri, kullanıcılarına tasarrufu ve güveni bir arada sunuyor. Tasarımı yine Emas mühendisleri tarafından geliştirilen yeni E.C.A Proteus hermetik kombi de, kompakt tasarımı, zarif görünümü ve üstün teknolojik özellikleriyle sektöründe öne çıkan bir ürün özelliği taşıyor.

Kompakt tasarım ve şıklık bir arada

Kompakt tasarımı ve zarif görünümüyle E.CA. Proteus hermetik kombi, ergonomik kumanda paneli sayesinde tüketicisine kullanım konforu sunuyor. Küçük hacmi ile her ortamda kendisine bir yer bulabilen Proteus kombi, yüksek verimi, sahip olduğu geniş emniyet sistemleri yanında ECA kalitesi ile çevre dostu bir ürün olarak diğer kombilere destek oluyor.

E.CA. Proteus hermetik kombi, mükemmel izolasyonlu yanma odası ve seçilen kaliteli komponentler sayesinde gaz emisyonu düşük ve verimliliği yüksek bir ürün olarak öne çıkıyor. Çift eşanjörlü olan bu kombi, kireç tutmayan bakır lamelli eşanjörüyle mahal ısıtmasını, paslanmaz çelik panelli ikinci eşanjörü ile de kullanım suyunda konfor sağlıyor.

Kombinin, tasarruflu ve homojen ısıtma sağlayan kademesiz geniş araklı alev modülasyonunu cihazın ön panelinde bulunan gözetleme yuvasından izlenebiliyor. Kumanda panosu üzerinde bulunan 4 led’in ikazı ile çalışma fonksiyonları izleyebildiği gibi, cihazın arıza bilgilerine de aynı led’lerin farklı ikazları sayesinde ulaşılabiliyor.

Kombinin, kalorifer devresi gidiş suyu sıcaklığı ile kapalı merkezi devrenin su basıncı kumanda panosu üzerindeki termomanometreden izlenmesi mümkün. Az enerji tüketen 3 kademeli pompa ile her türlü tesisatla çalışabilen ve uyum sağlayan E.CA. Proteus hermetik kombi, özel çelik malzeme ile imal edilen brülör, eşanjör ve yanma odasıyla uyumlu tasarımı sayesinde, yüksek verimle çalışıyor.

ECA Proteus kombiye ilave olarak haftalık program saati ya da oda termostatı takılabildiği gibi telefon ile kontrol ünitesi de uygulanabiliyor. Çift elektrotlu ateşleme sistemine sahip olan 23.3 KW gücündeki bu kombi, doğal gaz ve LPG’ye dönüştürülerek çalışabiliyor.

Sabit sıcaklıkta ve öncelikli su alma konforu

Kullanım suyu devresinde bulunan feed forward ve türbin sistemiyle, sabit sıcaklıkta su almanın konforunu yaşatan E.C.A. Proteus hermetik kombi, kullanıcısına ileri teknolojinin her türlü olanağını sunuyor. Çelik plakalı eşanjörü sayesinde kombiden, hızlı, sabit sıcaklıkta ve öncelikli olarak kullanım suyu elde edilebiliyor.

E.C.A teknolojisiyle gelen yüksek emniyet sistemleri

E.C.A Proteus hermetik kombi, teknolojinin sunduğu imkanlar sayesinde üstün emniyet sistemleri ile donatıldı. Ürün, sahip olduğu emniyet sistemleri sayesinde, tüketicilere güvenli ve konforlu kullanım olanağı sağlıyor. Emas mühendisleri tarafından üretilen E.C.A Proteus hermetik kombi, çevreye saygı ve tüketicilere konfor sağlıyor.

E.C.A Proteus’un sahip olduğu emniyet sistemlerinden bazıları ise şunlar:


* Donma koruması,
* Alev sönmesine karşı iyonizasyon elektrodu,
* Cihazın düşük su basıncında çalışmasını önleyen düşük su basınç şalteri
* Kullanım suyu ve kalorifer devresi su sıcaklık koruması için sensörler
* Cihazın aşırı ısınmasına karşı limit termostadı
* Kalorifer devresindeki basınç yükselmesinde denge sağlayan genleşme tankı
* Baca tıkanmalarına karşı diferansiyel hava basınç şalteri (APS)
* Elektronik uyumsuzluğu engelleyen ve ateşleme emniyetini sağlayan EMC,
* Pompa blokaj koruması
* Otomatik hava pürjörü,
* Kalorifer ısıtma devresini olası bir basınç artışı karşısında koruyan 3 bar emniyet ventili,
* Otomatik by-pass sistemi,
* Doldurma ve boşatma kolaylığı sağlayan musluklar
 
 
Talep Formu
Ad Soyad
E-Mail
Telefon
Konu
Mesaj
 
 
 
Duyurular
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.79717.8283
Euro9.23239.2693
Hava Durumu


 

Yönetim Panali 

ECA ve DemirDöküm

YETKİLİ BAYİİ